Filtry

Cena

-

Poradniki i artykuły

Kontakt

0 801 000 610

tel.: (58) 746 37 97
fax: (58) 739 50 92

sklep@neo-sport.pl

Godziny pracy sklepu i infolinii:

pon. od 7:30 do 17:30
wt. - pt. od 7:30 do 15:30

Formularz kontaktowy

Dostawa i płatność

Koszty i czas dostawy

Dlaczego u nas?

Doświadczenie
16 lat na rynku

Szybka wysyłka
kurierem w 24 godziny

Bezpieczeństwo
szybkie płatności online

14 dni na zwrot
bez podania przyczyny

Stepy do ćwiczeń

1
1

Steppery do ćwiczeń

Stepper do ćwiczeń fitness to doskonałe wspomaganie aktywności dla osób pragnących walczyć z nadwagą, cierpiących na przykład na bóle stawów, odbywających rehabilitację albo po prostu regularnie dbających o dobrą formę fizyczną.

Fitness bywa kojarzony z siłownią, w której dominują takie sprzęty, jak ławki treningowe, atlasy, sztangi i hantle, rowery stacjonarne albo orbitreki. Można jednak znaleźć w niej (i nie tylko w niej, bo także w innych salach treningowych) innego rodzaju przyrządy, służące do rozgrzewki albo aerobiku. W należycie wyposażonej siłowni znajdziemy więc również ekspandery, skakanki, drążki, a także maty treningowe i steppery do ćwiczeń. Znajdziemy je też w innego rodzaju salach ćwiczeń – oraz coraz częściej w prywatnych domach. Nie są one bowiem dużym wydatkiem i łatwo można w nie wyposażyć własny pokój do ćwiczeń.

Stepper poprawia sylwetkę

Stepper, steper albo step to przyrząd służący przede wszystkim do treningu dolnych części ciała, jak mięśnie nóg i pośladków, ale uaktywniający także górne partie ciała: pozwala on na jednoczesne spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni brzucha i modelowanie całej sylwetki. Ćwiczenia na stepperze, wykonywane regularnie, pomagają wyszczuplić ciało, poprawiają krążenie i generalną kondycję fizyczną. Wystarczy 10 minut umiarkowanie intensywnych ćwiczeń na stepperze, by spalić 100 kilokalorii. Efekty treningu na stepperze widoczne są już po upływie miesiąca – nawet 20 minut ćwiczeń dziennie 3 razy w tygodniu wyszczupli sylwetkę, poprawi wyrzeźbienie mięśni łydek, ud i pośladków, ujędrni skórę, zmniejszy cellulit i poprawi wydolność oddechowo-krążeniową.

Po co nam stepper?

Z wielu powodów. Stepper do ćwiczeń w domu zajmuje niewiele miejsca i da się z niego korzystać w dowolnym miejscu, nawet w małych pokojach. Jest lekki, łatwo go więc przewozić i przechowywać. Można na nim trenować nawet przed telewizorem, co urozmaica trening, zwłaszcza jeśli włączyć sobie program z instruktorem. Najprostsze steppery do ćwiczeń kosztują zaledwie kilkadziesiąt złotych, każdego więc stać na taki sprzęt, a można zaoszczędzić na wizytach w sali treningowej. Trening na stepperze jest przy tym bezpieczny dla stawów, nie grozi kontuzjami i jest łatwy nawet dla początkujących – ćwiczenia przypominają wchodzenie po schodach. Jaki stepper do ćwiczeń wybrać? Sprawdź w naszym sklepie różne rodzaje stepperów.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek od 7:30 do 17:30 wtorek - piątek od 7:30 do 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego