Filtry

Cena

-

Poradniki i artykuły

Kontakt

0 801 000 610

tel.: (58) 746 37 97
fax: (58) 739 50 92

sklep@neo-sport.pl

Godziny pracy sklepu i infolinii:

pon. od 8:00 do 18:00

wt. - pt. od 8:00 do 16:00

Formularz kontaktowy

Dostawa i płatność

Dostawa już od:

od 35 zł - dla trampolin ogrodowych
od 11,90 zł - dla innych produktów

Koszty i czas dostawy

Dlaczego u nas?

Doświadczenie
13 lat na rynku

Szybka wysyłka
kurierem w 24 godziny

Bezpieczeństwo
szybkie płatności online

14 dni na zwrot
bez podania przyczyny

Trampoliny dla dzieci

1
Trampolina ogrodowa 8ft/252cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką Neo-Sport
252 cm
Trampolina ogrodowa 8ft/252cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką Neo-Sport

549,00 zł

Dostępność

Trampolina do ogrodu Neo-Sport w zestawie z metalową drabinką! Trampolina z siatką wewnętrzną 252 cm. Przyrząd przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Skoki na trampolinie poprawiają koordynację ruchową, angażując przy tym prawie wszystkie mięśnie.

1

Najlepsze trampolina dla dzieci dostępna na rynku - sprawdź naszą recenzję

O czym marzy każde dziecko, gdy nadchodzi lato?

Każde dziecko chciałoby mieć w swoim ogrodzie trampolinę, z której mogłoby do woli korzystać. Zawsze wtedy, gdy najdzie je ochota. Przyznać również trzeba, że nawet dorośli coraz chętniej korzystają z takiej formy zabawy. :) To nic dziwnego, poddawanie się prawu grawitacji jest wyjątkowo przyjemne. To także sposób na budowanie relacji z naszymi pociechami, niesamowita zabawa, która utkwi w pamięci na bardzo długo. Zabawa na świeżym powietrzu, która w czasach ekranów jest wyjątkowo cenna. Oferowane przez nas trampoliny dopasowane są do gabarytów dzieci, aby zapewnić im jak największy komfort użytkowania. Także poczucie bezpieczeństwa, które jest tak bardzo ważne dla rodziców. Prowadzimy głównie sprzedaż trampolin z siatkami, które chronią przed niepożądanymi upadkami. W tym artykule chcielibyśmy przedstawić wszystkie oferowane przez nas modele, aby ułatwić wam wybór zabawki dla waszych dzieci. Jest więc to taki mały przewodnik po naszych produktach, a więc do dzieła!

Funkcje, które muszą być dostępne w dobrej trampolinie i znajdziesz je w marce Neo-Sport


Rozmiar

Wyróżnia się dwa rodzaje trampolin - z siatką wewnętrzną lub z siatką zewnętrzną. Od tego zależy rozmiar trampolinie, a właściwie swoboda wykorzystania przestrzeni, po której skaczemy. Wiąże się to także z miejscem, które dana trampolina potrzebuje, aby zostać rozstawiona. Siatka zewnętrzna zajmuje więcej miejsca, dlatego dla rozstawienia takiej zabawki, musimy zaplanować trochę więcej miejsca. Na całe szczęście wszystkie trampoliny dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego zawsze znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.


Kształt

Zdecydowana większość z kupujących, nie przywiązuje wagi do samego kształtu trampoliny. Nie jest tajemnicą, że obecnie dostępne są na rynku trampoliny okrągłe, owalne, ale i prostokątne. Wszystkie ma swoje plusy i minusy. Przy trampolinach owalnych mówi się o wyeliminowaniu zjawiska, które powoduje nieustanne wypychanie nas do środka. Poza tym, łatwiej jest wpasować w otoczenia inny kształt, niż ten okrągły. Wszystko jednak ma swoje plusy i minusy.


Wygląd - wzór

Robiąc zakupy z myślą o swoich pociechach, musisz zwrócić uwagę na wygląd tego co chcesz zakupić. Dzieci są bardzo podatne na wszelkie kolory, wzory. Lubią czuć się otoczone przez przyjazny design, który potęguje emocje płynące z zabawy. Wyglą ma także związek z bezpieczeństwem i użytecznością trampoliny. Odpowiednio wysoka siatka, która poprawia bezpieczeństwo, czy zaprojektowana z myślą o danej trampolinie drabinka.


Trwałość

Oczywiste jest to, że chcemy kupić produkt, który posłuży nam jak najdłużej. Przecież nie będziemy wymieniali naszych trampolin w każdym roku! Na stelaż, który utrzymuje całą trampolinę oferujemy, aż 10 lat gwarancji! To realne zapewnienie o trwałości naszych produktów i świadectwo tego, że to co oferuje marka Neo-Sport spełni Państwa oczekiwania. Cały czas także prowadzimy sprzedaż części zamiennych. Nie ryzykuj więc zakupów u sprzedawców, którzy nie dysponują własnym serwisem i własnymi częściami zamiennymi! W naszym sklepie zawsze znajdziesz części na wymianę, aby doprowadzić swoją trampolinę do użyteczności jaką miała, kiedy była nowa.
Wygoda użytkowania i podwyższone normy bezpieczeństwa we wszystkich modelach

W zależności od modelu, trampoliny zbudowane są w oparciu o sprężyny lub gumy. W tym pierwszym wypadku, wszystko jest bardzo dobrze zabezpieczone odpowiednim kołnierzem. Daje on gwarancję bezpieczeństwa i pozwala uniknąć niepożądanych wypadków. Ponadto, wszystkie modele rekomendowane dla dzieci wyposażone są w siatkę, o której wspominaliśmy już wcześniej. Chroni nas ona przede wszystkim przez niekontrolowanym wypadnięciem, ograniczając i wyznaczając pole zabawy. Nie należy się tego rozwiązania absolutnie bać. Siatka jest zapinana przez trwały zamek, a dodatkowo zabezpieczana na klipsy. Z elementów gwarantujących komfort i bezpieczeństwo, należy również wymienić drabinkę. To ona gwarantuje możliwość bezpiecznego rozpoczynania i kończenia zabawy, bez potrzeby interweniowania rodziców.

Czy skakanie na trampolinie może wygenerować jakieś niebezpieczeństwa?

Trzeba jasno postawić sprawę. Wszystkie zagrożenia na trampolinie generowane są przez jej nieodpowiednie użytkowanie. :) Producenci prześcigają się w tym, aby jak najlepiej zabezpieczyć wszystkie możliwości. Często pojawiają się jakieś siniaki, skaleczenia lub skręcenia. Poważniejsze wypadki zdarzają się bardzo sporadycznie, przy zachowaniu ostrożności i zdrowego rozsądku, nie występują. Dbaj o swoją trampolinę, odpowiednio ją konserwując, a także miej na oku wszystkich korzystających z niej do zabawy. W szczególności mowa tutaj o dzieciach, które nie zawsze mogą sobie wyobrazić konsekwencje różnych zachowań. Poinformuj dzieci o możliwych zagrożeniach, aby miały świadomość ich istnienia i mogły się przed nimi ustrzec. Zabezpiecz teren wokół trampoliny, która powinna mimo wszystko stać na miękkim podłożu, a przede wszystkim przestrzegaj zaleceń producenta co do maksymalnego obciążenia na trampolinie.
Podsumowanie, które pomoże Ci podjąć decyzję

Trampolina dla dzieci daje ogrom radości, który jest nieoceniony. Przecież wszyscy wolimy, aby nasze pociechy spędzały wolny czas na świeżym powietrzu, zamiast w czterech ścianach. Powinna znaleźć się na liście naszych zakupów, jeśli nie teraz to w najbliższej przyszłości, będzie wspaniałym prezentem dla każdego dziecka! Nie zapominajmy także, że przysparza sporo radości dorosłym. :) To jeden z tych prezentów, który zrobiony dzieciom pozwala starszym przypomnieć sobie lata dzieciństwa i zaoferować super zabawę. Wybierz sprawdzony sprzęt marki Neo-Sport, projektujemy zabawki ogrodowe z myślą o Tobie i Twoich pociechach, dając pełnię satysfakcji.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek od 8:00 do 18:00 wtorek - piątek od 8:00 do 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego