Filtry

Cena

-

Średnica

183 cm (6ft)
252 cm (8ft)
312 cm (10ft)
374 cm (12ft)
404 cm (13ft)
435 cm (14ft)
465 cm (15ft)

Siatka

wewnętrzna
zewnętrzna

Ilość nóg

3 nogi podwójne
4 nogi podwójne

Drabinka

metalowa, 1 stopniowa
metalowa, 2 stopniowa

Poradniki i artykuły

Kontakt

0 801 000 610

tel.: (58) 746 37 97
fax: (58) 739 50 92

sklep@neo-sport.pl

Godziny pracy sklepu i infolinii:

pon. od 7:30 do 17:30
wt. - pt. od 7:30 do 15:30

Formularz kontaktowy

Dostawa i płatność

Koszty i czas dostawy

Dlaczego u nas?

Doświadczenie
16 lat na rynku

Szybka wysyłka
kurierem w 24 godziny

Bezpieczeństwo
szybkie płatności online

14 dni na zwrot
bez podania przyczyny

Trampoliny ogrodowe

12
Trampolina ogrodowa 14ft/435cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką Neo-Sport
(5/5)
435 cm
Trampolina ogrodowa 14ft/435cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką Neo-Sport

1 399,99 zł

Trampolina do ogrodu Neo-Sport w zestawie z metalową drabinką! Trampolina z siatką wewnętrzną 435 cm. Przyrząd przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Skoki na trampolinie poprawiają koordynację ruchową, angażując przy tym prawie wszystkie mięśnie.

Trampolina ogrodowa 12ft/374cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką Neo-Sport
(5/5)
374 cm
Trampolina ogrodowa 12ft/374cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką Neo-Sport

899,99 zł

Trampolina do ogrodu Neo-Sport w zestawie z metalową drabinką! Trampolina z siatką wewnętrzną 374 cm. Przyrząd przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Skoki na trampolinie poprawiają koordynację ruchową, angażując przy tym prawie wszystkie mięśnie.

Trampolina ogrodowa 10ft/312cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką Neo-Sport
(5/5)
312 cm
Trampolina ogrodowa 10ft/312cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką Neo-Sport

699,99 zł

Trampolina do ogrodu Neo-Sport w zestawie z metalową drabinką! Trampolina z siatką wewnętrzną 312 cm. Przyrząd przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Skoki na trampolinie poprawiają koordynację ruchową, angażując przy tym prawie wszystkie mięśnie.

Trampolina ogrodowa 8ft/252cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką Neo-Sport
(5/5)
252 cm
Trampolina ogrodowa 8ft/252cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką Neo-Sport

579,99 zł

Trampolina do ogrodu Neo-Sport w zestawie z metalową drabinką! Trampolina z siatką wewnętrzną 252 cm. Przyrząd przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Skoki na trampolinie poprawiają koordynację ruchową, angażując przy tym prawie wszystkie mięśnie.

Trampolina ogrodowa 15ft/465cm z siatką zewnętrzną i drabinką Neo-Sport
(5/5)
465 cm
Trampolina ogrodowa 15ft/465cm z siatką zewnętrzną i drabinką Neo-Sport

1 349,99 zł

Trampolina ogrodowa Neo-Sport w zestawie z metalową drabinką! Trampolina z siatką zewnętrzną 465 cm. Przyrząd przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Skoki na trampolinie poprawiają koordynację ruchową, angażując przy tym prawie wszystkie mięśnie.

12

Trampoliny, które zapewnią Twoim dzieciom rozrywkę tego lata

Jaka jest faktyczna jakość skoków? Jak bardzo wytrzymała jest rama? Czy wszystko jest całkowicie bezpieczne? Do naszych testów zaangażowaliśmy grono małych ekspertów, na bazie ich doświadczeń opowiadamy o naszych trampolinach.

Planujesz zakup nowej trampoliny? Jest wiele do rozważenia, ale pomożemy!

Bardzo dobrą wiadomością jest, że przeskakaliśmy wszystkie oferowane przez nas trampoliny. Po prawdzie, to mieliśmy swoich małych testerów, by zrobili to za nas. :) Wybraliśmy w ten sposób najlepsze modele trampolin, pod względem jakości samego wybicia, aspektów bezpieczeństwa, łatwości montażu i wytrzymałości całego produktu. Nie musisz sie martwić, czy trawa wokół trampoliny jest miękka. Prowadzimy sprzedaż bezpiecznych trampolin, zabezpieczonych trwałymi siatkami bezpieczeństwa. Z odpowiednio dobraną siatką zabezpieczającą żaden upadek nie grozi Twoim pociechom.Jaki kształt, jaki rozmiar, który model?

Najczęściej spotykany kształt trampoliny to kształt okrągły. Jest najpopularniejszy i najczęściej oferowany przez sprzedawców. To na co zwracamy szczególną uwagę, to sam rozmiar trampoliny. Zwyczajowo podawany jest w stopach (ft). Od rozmiaru trampoliny zależy trwałość jej konstrukcji, a także dopuszczalna ilość osób, które mogą bawić się na niej w jednym czasie. Najbezpieczniej jednak, by na trampolinie przebywała tylko jedna osoba.

Zaufaj naszym recenzjom, bo przygotowane są we współpracy z młodymi testerami, którzy zwracają uwagę na wszystkie szczegóły i poddają produkty skrupulatnej weryfikacji.

Najmniejsze modele, stworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach

trampolina ogrodowa

Tak małe trampoliny są idealne dla dzieci w wieku około trzech lat i nieco starszych. Głównym atutem jest niżej położona rama, co znacznie ułatwia wchodzenia i opuszczanie zabawki przez dziecko. Do tego, znacznie ograniczone rozmiary maty nie pozwalają na tak mocne wybicia, aby zabezpieczyć układ kostny dziecka przed ewentualnymi kontuzjami. Należy zwrócić uwagę na to, że modele przeznaczone dla najmłodszych pozbawione są sprężyn. Uchroni to małe dzieci przed włożeniem palców w niebezpieczne miejsce. Mata osadzona jest na gumkach, które poprawiają bezpieczeństwo użytkowania naszych produktów. Możliwość zamknięcia zamka sprawia, że nasza pociecha w sposób niekontrolowany nie wypadnie z trampoliny.

Teraz czas na trampolinę dla dorosłych, masz ochotę na fitness?

Przecież nikt nie mówił, że trampoliny ogrodowe konstruowane są tylko z myślą o dzieciach! Trampoliny dla dzieci to jedna z możliwości. Natomiast bardzo mocno w ostatnim czasie rozwija się branża trampolin, które przeznaczone są do uprawniania sportu. Jump Fitness, to bardzo mocna branża, która nieustannie się rozwija. Nie jest tajemnicą, że dorośli już od dawna wykorzystują trampoliny do ćwiczeń aerobowych. Takie ćwiczenia skutecznie obniżają stres i ogólne napięcie mięśniowe. Takie produkty wyposażone są w regulowane uchwyty, aby dopasować je do odpowiedniego wzrostu użytkownika. Jest także zwiększona ilość sprężyn, aby poprawić jakość odbicia. Natomiast stosunkowo niewielki rozmiar pozwala na używanie jej bez problemu w domu. Przechowywanie tak małej trampoliny nie stanowi więc żadnego problemu. Oczywiście nikt nie zabrania skakania na nich dzieciom! Nie mają one jednak siatki zabezpieczającej, dlatego miej wtedy swoje pociechy na oku.

Werdykt, a więc podsumowanie świata skoków w kilku zdaniach

Najlepsze trampoliny ogrodowe łączą ze sobą bezpieczeństwo i podwyższony komfort użytkowania. Wszystko to oferuje nam marka Neo-Sport. Producenci oferują produkty przygotowane pod konkretny wiek potencjalnych użytkowników. Mamy więc modele całkowicie małe, a także te przystosowane do używania przez przez dorosłych. Do wyboru mamy także różne kształty, wszystko zależy od tego, jakie są nasze potrzeby i gdzie nasza skocznia miałaby stać. Istnieją różne rozwiązania techniczne, można kupić trampolinę ze sprężynami, albo paskami (gumkami). Teraz wybór modelu jest dla Ciebie znacznie prostszy! Podejmiesz świadomą decyzję, która pozwoli cieszyć ci się nowym nabytkiem przez długi czas.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek od 7:30 do 17:30 wtorek - piątek od 7:30 do 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego