Filtry

Cena

-

Poradniki i artykuły

Kontakt

0 801 000 610

tel.: (58) 746 37 97
fax: (58) 739 50 92

sklep@neo-sport.pl

Godziny pracy sklepu i infolinii:

pon. od 7:30 do 17:30
wt. - pt. od 7:30 do 15:30

Formularz kontaktowy

Dostawa i płatność

Koszty i czas dostawy

Dlaczego u nas?

Doświadczenie
16 lat na rynku

Szybka wysyłka
kurierem w 24 godziny

Bezpieczeństwo
szybkie płatności online

14 dni na zwrot
bez podania przyczyny

Bramki piłkarskie, czyli trening piłki nożnej we własnym ogrodzie

Piłka nożna to szczera pasja wielu dzieci

Wiele dzieci spędza swój wolny czas na świeżym powietrzu, poświęcając się podwórkowym rozgrywką w piłkę nożną. W sytuacji, gdy twoja pociecha widzi siebie w przyszłości, jako sportowca to warto taką pasję wspierać. Oferowane przez nas bramki do piłki nożnej będą idealnym prezentem, który wpłynie na rozwój takich zainteresowań i umożliwi treningi we własnym ogrodzie. To szczególnie przydatne w przypadku małych dzieci, które same nie mogą opuszczać odgrodzonego terenu wokół domu. W minionych czasach, gdy nawet poza własnym ogrodem nie było profesjonalnych boisk- dzieci radziły sobie na własne sposoby. Ustawiając bramkę z kamieni, czy plecaków szkolnych. Wtedy wszyscy marzyli o własnym boisku, gdzie komfort rozgrywki byłby nieporównywalnie wyższy. W tej chwili wszystko to jest na wyciągnięcie ręki. Rozegraj ze swoim dzieckiem wymarzony mecz piłki nożnej na terenie własnej działki. Oferowane przez nas produkty różnią się wielkością i innym udogodnieniami, które uatrakcyjniają zabawę.

Podstawowe atrybuty, które warto wziąć pod uwagę

Przede wszystkim liczy się materiał, z którego wykonana została bramka. Warto, aby był dostatecznie stabilny, a przy tym zbytnio nie ciążył w przypadku potrzeby przeniesienia. Produkt przeznaczony jest dla młodszych graczy, a więc musi być dostosowany do ich możliwości. W każdej oferowanej przez nas bramce, do zestawu dołączona jest trwała siatka. Niejednokrotnie spotkać można się z ofertami, które siatek nie zawierają. Wówczas bardzo łatwo popełnić gafę i zepsuć całe wrażenie z wymarzonego prezentu. Ponadto, siatka musi być odporna na wszystkie warunki atmosferyczne, ze względu na porę roku w którą najczęściej gramy- na deszcz i promienie słoneczne. Liczy się także wcześniej wspomniana trwałość na rozerwanie. Oferowane przez nas bramki dla dzieci wykonane są ze stali, a więc są to produkty dedykowane do użytkowania na zewnątrz.

Czym jest ścianka treningowa?

Ścianka treningowa to materiał rozciągnięty pomiędzy dwoma słupkami. Daje zupełnie nowe możliwości zabawy, które zachęcają do intensywniejszego treningu. Idealnie nadają się także na zabawę, podczas której wchodzi w grę wzajemna rywalizacja. Oznaczenia punktowe w poszczególnych miejscach bramki sprawiają, że bardzo łatwo można rozegrać turniej strzelecki. Precyzja podczas oddawania strzału to jedna z podstawowych umiejętności piłkarskich, której wypracowanie zawsze będzie wyjątkowo cenne. Ponadto, samodzielnie wybieramy w które miejsce w świetle bramki celujemy, ucząc się przez to podejmowania racjonalnych decyzji w czasie prowadzenia prawdziwej rozgrywki.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek od 7:30 do 17:30 wtorek - piątek od 7:30 do 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego